Otrdien mājup no Maltas galvaspilsētas atgriezusies Latvijas fitnesa komanda, kas piedalījās Starptautiskajā fitnesa turnīrā "IFBB Diamond Cup Malta 2024". Mūsu sportistēm Jūlijai Pajulai un Danielai Zolotovai piešķirtas zelta medaļas un absolūtās uzvaras, lepojas Vanesa Belova, Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas ģenerālsekretāre.

Sacensībās piedalījās vairāk nekā 150 sportisti no 23 valstīm, turnīrs pulcēja daudzus titulētos Eiropas un pasaules čempionus un godalgoto vietu ieguvējus.

Latvijas izlases sportiste, rīdziniece Jūlija Pajula tika pieteikta dalībai gan pieaugušo, gan "master'' vecuma grupās. Ļoti spēcīgā konkurencē Jūlija uzrādīja augstu rezultātu, izcīnot 1. vietu bodifitnesa kategorijā un iegūstot Latvijas vēsturē pirmo "pro karti" sieviešu disciplīnās. Sportistes uzvara apliecina Latvijas augsto līmeni fitnesa sporta veidos.

"Fit model" kategorijā Latvijas sportiste Daniela Zolotova uzrādīja fantastisku rezultātu, un ar skaistu prezentāciju izcīnīja zelta medaļu, čempiones titulu un absolūto uzvaru sacensībās. Bet kategorijā "Bikini" Daniela ierindojās 2.vietā, kas viņai ir augsts personīgais sasniegums.

Latvijas izlases sportiste Zoja Baranova sīvā konkurence izcīnīja bronzas medaļu bikini kategorijā. Latvijas komandas debitante, fit model sportiste Julija Grenz ierindojās 4.vietā fit model kategorijā.

Latvijas komanda patlaban turpina gatavoties galvenajām sacensībām, kas notiks maijā Spānijā un Rīgā.