Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmajā spēlē pēc Zvaigžņu spēles pārtraukuma otrdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās latviešu aizsargs Oskars Bārtulis, palīdzot Vladivostokas "Admiral" ar 4:1 uzvarēt Zagrebas "Medveščak".

Bārtulis otra perioda vidū palīdzēja Pāvelam Makarenko panākt 3:1. Marakenko šajā spēlē izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, tāpat kā viņa komandas biedrs Roberts Saboličs. Savukārt "Medveščak" rindās ar vienīgo precīzo metienu izcēlās Lūkass Lesio.

Latviešu aizsargs spēlē laukumā bija 22 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem. Bārtulim šis bija devītais rezultativitātes punkts sezonā (divi gūtie vārti un septiņas rezultatīvas piespēles).

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Admiral" ar 75 punktiem ieņem septīto vietu, par septiņiem punktiem apsteidzot devītajā vietā esošo Novosibirskas "Sibirj".