Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien izgāja uz maiņu, palīdzot "FC Koln" jauno sezonu atklāt ar graujošu panākumu Vācijas kausa spēlē.

Bundeslīgas vienība "Koln" viesos Brēmerhāfenē ar 5:0 (2:0) pārliecinoši uzvarēja "Leher Turnerschaft" vienību, kas spēlē Vācijas piektajā spēcīgākajā līgā.

Rudņevs laukumā izgāja 64.minūtē, kad rezultāts jau bija 3:0, turklāt mājinieki jau kopš 49.minūtes darbojās mazākumā. Vārtus Ķelnes komandas labā guva pieci dažādi futbolisti.

Jaunā Vācijas bundeslīgas sezona sāksies pēc nedēļas, turklāt tāpat šosezon "Koln" komanda piedalīsies arī UEFA Eiropas līgā.

Pērn Rudņevs piedalījās 18 bundeslīgas spēlēs, gūstot trīs vārtus un palīdzot Ķelnes vienībai tikt pie piektās vietas kopvērtējumā.