Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" ar rezultātu 4:2 savā laukumā pārspēja Pekinas "Kuņluņ Red Star", ko pārstāv Artūrs Kulda.

Bārtulis "Admiral" rindās šajā mačā laukumā pavadīja 19:55 minūtes, kuru laikā nopelnīja divu minūšu noraidījumu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Savukārt Kulda Ķīnas kluba sastāvā nospēlēja 16:42 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Viktors Aleksandrovs, Antons Volčenkovs, Vladimirs Tkačovs līdz spēles 21. minūtei panāca rezultātu 3:0 "Admiral" labā, bet Lukass Lesio un Bleiks Teilors divus vārtus atguva un atjaunoja intrigu mačā. Atlikušās 14 minūtēs "Kuņluņ Red Star" tomēr neizdevās rezultātu izlīdzināt, un trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Tkačovs vairākumā panāca spēles gala rezultātu.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā Pekinas "Kuņluņ Red Star" ar 45 punktiem ir 11.pozīcijā, bet Vladivostokas "Admiral" ar 42 punktiem atrodas 12. pozīcijā.