Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" piektdien Špenglera kausa mačā par vietu pusfinālā ar rezultātu 1:4 piekāpās latviešu hokejistu Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvētajai "Mountfield" komanda no Čehijas.

Spēles iesākumā Jaroslavs Bednaržs ar precīzu metienu sestajā minūtē vadībā izvirzīja "Mountfield" hokejistus, bet Miķelis Rēdlihs pirmās trešdaļas izskaņā apspēlēja vārtsargu un pretuzbrukumā guva vārtus, rezultātu izlīdzinot.

Otrajā periodā Čehijas klubs atkal izvirzījās vadībā, kad ātrā uzbrukumā Radeks Smolenāks saņēma piespēli un neviena netraucēts guva vārtus. Pēdējā periodā "Mountfield" komandas vadību nostiprināja Petrs Koukals un Bedrihs Kolers.

Līdz ar to Rīgas "Dinamo" turnīru noslēdza ar vienu uzvaru trīs spēlēs. Savukārt Džeriņa un Cibuļska komanda Špenglera kausu turpinās ar dueli pret Kanādas valstsvienību.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu spēles aprakstu.