Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pirmo zaudējumu jaunajā sezonā ceturtdien, 13. septembrī, piedzīvoja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītais klubs Omskas "Avangard", bet neveiksmju sēriju turpināja Mika Indraša pārstāvētā vienība Maskavas "Dinamo". Savukārt Čerepovecas "Severstaļ" rindās ar vārtu guvumu izcēlās Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda.

Hārtlija vadītā "Avangard" sezonas sestajā spēlē neguva vārtus un ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Magņitogorskas "Metallurg". "Avangard" vienīgos vārtus zaudēja otrā perioda devītajā minūtē, kad "Metallurg" rindās vairākumā izcēlās Sergejs Mozjakins.

Savukārt Maskavas "Dinamo" piedzīvoja piekto zaudējumu sešās spēlēs, ar 2:3 atzīstot Bratislavas "Slovan" pārākumu. Indrašis nospēlēja 14:46 minūtes, rezultativitātes punktus neguva, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un divreiz pielietoja spēka paņēmienu.

Trešajā periodā Maskavas "Dinamo" nonāca zaudētājos 0:2, bet atspēlējās un panāca 2:2. "Slovan" uzvaru nesošos vārtus guva nepilnas četras minūtes pirms mača beigām.

Citā mačā Kulda ar vārtu guvumu palīdzēja "Severstaļ" viesos ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēt Maskavas CSKA. Kulda vārtus guva pirmajā trešdaļā, vairākumā panākot 1:0.

Visā mačā Latvijas izlases aizsargs laukumā bija 16:40 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja divas pretinieku mestās ripas, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.