Pasaules hokeja čempionātā, kas norisinās Rīgā, trešdien pēdējā B apakšgrupas mačā "Skonto" hallē spēle starp Zviedrijas un Šveices izlasēm otrajā trešdaļā tika pārtraukta spēle pēc tam, kad ielūza ledus segums. Pēc aptuveni stundu ilgas speciālistu darbības spēle tika atsākta.
Ledus ielūza pie Zviedrijas izlases rezervistu soliņiem. Sākumā to mēģināja salabot tiesneši, bet tad to centās salabot ar īpašu saldēšanas ierīci, tomēr tas neizdevās, tāpēc spēlētāji devās uz ģērbtuvēm, kur pavadīja aptuveni stundu, kuras laikā speciālisti darīja visu, lai savestu ledu kārtībā, kas beigu beigās arī izdevās.

Pēc stundas pārtraukuma izlases devās laukumā, desmit minūtes iesildījās un atsāka spēli no rezultāta, kāds bija brīdī, kad ielūza ledus. Šajā mačā otrās trešdaļas septītajā minūtē rezultāts bija neizšķirts 1:1.

No B apakšgrupas vietu nākamajā kārtā - F apakšgrupā - jau nodrošinājušas Ukraina, Šveice un Zviedrija.

Lai uzvarētu B apakšgrupā, Zviedrijai pietiek ar neizšķirtu, bet Šveicei jāuzvar.