Sestdien Tukumā Latvijas U-18 hokeja izlase, gatavojoties startam pasaules čempionātā, aizvadījusi pārbaudes spēli pret Somijas U-18 hokeja izlasi, kurā mājinieki ar rezultātu 7:2 (0:1, 0:1, 7:0) svinēja pārliecinošu uzvaru, portālu "Delfi" informēja Latvijas Hokeja federācijas pārstāvji.
Spēles sākums veiksmīgāks padevies Somijas jauniešiem, galvenokārt - daudzo Latvijas U-18 izlases noraidījumu dēļ. Mājinieki zaudēto ar uzviju atguvuši mača trešajā periodā - mača pēdējās četrās minūtēs latviešu hokejisti guvuši četrus vārtus.

Latvijas U-18 izlases sastāvā mačā divus vārtus guva Edgars Lipsbergs, savukārt pa vieniem vārtiem guva Roberts Bukarts, Sergejs Daņilovs, Edgars Apelis, Norberts Dammermanis un Jānis Straupe.

Svētdien abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpēju spēli.