Par cilvēka ieinteresētību liecina pēdas
Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā noskaidrot sarunas partnera patieso attieksmi pret sevi, ir palūkojoties uz viņa pēdām, kuru stāvoklis visbiežāk netiek apzināti ieturēts, sniedzot brīvu pieeju cilvēka patiesajiem uzskatiem un attieksmei.
Piemēram, pret sarunas biedru pavērstas pēdas ar atvērtiem pirkstgaliem liecina par ieinteresētību, kā arī simpātijām, savukārt kāju sakrustošana, pēdas pavēršot uz pretējo pusi ir signāls absolūtam entuziasma trūkumam un noraidījumam, vēstī "Cracked".
Sievietes orgasma veidu var noteikt pēc gaitas
Šai sakarā izdevums publicējis kādu pētījumu, kurā seksologu grupa pētījusi divas sieviešu grupas. Sievietes, kas tika iedalītas pirmajā grupā, lepojās ar pieredzi vaginālo orgasmu gūšanas ziņā, savukārt otrā grupa bija piedzīvojusi vien klitora stimulēšanas rezultātā gūtu baudu.
Pētījuma gaitā tā vadītāji, analizējot sieviešu kustēšanos, ar 81,25 procenta precizitāti noteica, kādu orgasmu katra pētījuma dalībniece ir izbaudījusi, un tika secināts, ka sievietes, kas gūst vaginālo orgasmu, ejot mazāk šūpo gurnus, to soļa garums ir lielāks un gaita - nosvērtāka nekā sievietēm, kas gūst klitorālos orgasmus.
Par cilvēka seksuālo orientāciju "stāsta" viņa mati un pirksti
Ja zeltnesis par rādītājpirkstu ir garāks, vīrietim piemīt augstāks testosterona līmenis un viņa seksuālā orientācija ir tendēta uz pretējo dzimumu, bet, ja pirksti ir garuma ziņā vienādi, kā tas raksturīgs sievietēm, vīrietis var būt gejs. Kā vēstī "Cracked", šī teorija pielāgojama arī sieviešu seksuālās orientācijas noteikšanai.
Tāpat valda pieņēmums, ka homoseksuāli cilvēki par piecdesmit procentiem biežāk ir kreiļi, kā arī, ja vīrieša vai sievietes mati cirtojas pretēji pulksteņrādītāja virzienam, tas liecina par seksuālu interesi pret sava dzimuma pārstāvjiem, informē "Cracked", tiesa, neuzņemoties atbildību par šo apgalvojumu efektivitāti seksuālās orientācijas noteikšanā.
Acis - alkohola mēra spogulis?
Analizējot tūkstošiem baltas ādas krāsas vīriešu dzeršanas paradumus, konstatēts, ka vīrieši ar zilas, zaļas un pelēkas krāsas acīm apreibst krietni lēnāk nekā tumšas acu krāsas īpašnieki. Tāda pati tendence novērota arī sievietēm.
Tāpat noskaidrots, ka cilvēki, kam ir tumša acu krāsa, ir krietni uzņēmīgāki pret medicīniskiem preparātiem, kā arī lepojas ar izteiktāku mēra sajūtu, savukārt vislielākais alkohola patēriņš ir zila acu krāsas īpašniekiem, kam nepieciešamas krietni lielākas apreibinošo vielu devas, līdz tiek justs to efekts.
Tā iemesls, pēc speciālistu uzskatiem, ir centrālās nervu darbības īpatnības, kas atbild par nervu saņemto stimulu pārsūtīšanu smadzenēm.
Jo bagātāks, jo neuzmanīgāks
Tajā tika noskaidrots, ka cilvēki ar augstākiem ienākumiem, sarunas laikā ir neuzmanīgāki, nervozāki, kā arī biežāk spēlējas ar dažādiem priekšmetiem un plašāk žestikulē.
Savukārt nabadzīgāki cilvēki ir sarunai atsaucīgāki, smaidīgi un, uzmanīgi klausoties sarunas biedrā, piekrīt viņa teiktajam, mājot ar galvu.
Šī tendence skaidrojama ar faktu, ka turīgi cilvēki ir par sevi pārliecinātāki, lepojas ar labāku veselības aprūpi, kā arī kvalitatīvākiem dzīves apstākļiem, tādēļ iesaistīšanās sarunā un citu cilvēku uzklausīšana viņiem nešķiet tik būtiska, informē "Cracked".