Pasaules 21. teikvondo čempionātā, kas notika Meksikā, piedalījās arī Latvijas sportists Imants Kopjevs, kurš savā debijā izcīnīja augsto 17. vietu, informē Latvijas Teikvondo federācija.

Meksikā notika 21. vīriešu un 14. sieviešu pasaules teikvondo čempionāts, kas pulcēja 872 sportistus no 134 valstīm.

Šajā pasaules čempionātā piedalījās arī Latvijas izlases sportists Imants Kopjevs, kurš cīnījās svara kategorijā līdz 74 kg. Imants pirmajā cīņā tikās ar Ganas sportistu Benaiju Torkorno, kuru uzvarēja ar rezultātu 6:5. Lai arī cīņas vidū Imants saņēma sitienu galvā, beigās viņš spēja atgūties un uzvarēt cīņu.

Otrajā cīņā Latvijas sportists piedzīvoja zaudējumu pret Senegālas sportistu Goromi Kare, savācot maksimālo soda punktu daudzumu. Kopvērtējumā Imants Kopjevs izcīnīja 17. vietu, kas ir atzīstams rezultāts, zinot, ka šī viņam bija debija pasaules čempionātā.

Šī gada turnīru tiesāja 100 starptautiskie tiesneši. Turnīrā tika izmantota "Daedo" elektronisko protektoru sistēma, kā arī bija pieejams video atkārtojums. Cīņas notika kopumā piecos laukumos.