Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins ("BORA-hansgrohe") ceturtdien uzrādīja ceturto labāko rezultātu "Grand Prix Cerami" (UCI kat.1.1.) sacensībās Beļģijā.

Sportistiem šajā braucienā bija jāveic 202,3 kilometrus garš posms, kurā uzvaru izcīnīja Saramotina komandas biedrs Pīters Kennovs, kurš finišēja pēc četrām stundām, 46 minūtēm un 36 sekundēm.

Savukārt Latvijas riteņbraucējs Saramotins uzrādīja Latvijas vēsturē otro labāko rezultātu šajās sacensībās. Viņš finišēja ceturtajā pozīcijā un no līdera atpalika divas sekundes.

Šajā velobraucienā no Latvijas pārstāvjiem augstākā vietā finišējis vienīgi Andris Smirnovs, kurš 2013.gadā, tobrīd pārstāvot "Doltcini Flanders" komandu, izcīnīja trešo vietu.

Pagājušajā gadā neviens latviešu braucējs šajās sacensībās nepiedalījās, bet 2016. gadā Krists Neilands ieguva 52. vietu.

"Grand Prix Cerami" šogad risinājās 52. reizi.