Visvienkāršāk jau malku sakrāmēt pie kādas sienas, bet tādā veidā var saskrāpēt virsmu. Tāpēc noderīgi būs speciāli malkas skapji, kur malka stingri turas kopā vienviet un neapskādē nedz sienas, nedz grīdu.
Ja malku plānots sakraut ārā, par pamatu var ņemt paletes, uz kura veidot krāvumu.
Ja mājas tuvumā ir lapene, kura rudens un ziemas sezonā netiek izmantota, to var šajā laikā pārvērst par alternatīvu šķūnītim. Jumtiņš ir, līdz ar to, vieta visai piemērota malkas glabāšanai.
Šis piemērs piestāv teicienam – ''divi zaķi ar vienu šāvienu''. Malka godam sakrāmēta un vēl pie žoga mājas saimnieki tikuši!
Lai malka nesagāztos, vēl kāds interesants piemērs malkas krāvumu veidošanai ar paletēm.
Ja pie mājas, šķūnīša, pirtiņas vai kur citur ir vieta tā, ka jumts vēl nosedz kādu gabaliņu, tā var būt visai piemērota vieta malkas glabāšanai.
Vēl kāda oriģināla ideja nelielu krāvumu glabāšanai.
No idejām par malkas glabāšanu iekštelpās vērts aizņemties idejas par spaiņiem, kuros salikt malku. Tādā veidā interjerā iegūsi stilīgu papildinājumu un pie viena būsi atvieglojis praktisko jautājumu par to, kur likt malku.
Elegantākā interjerā, iespējams, vairāk piestāvēs kas tāds. Plauktiņš jeb soliņš, zem kura tukšajā spraugā salikt malku. Pāris dienu laikā tā izžūs, labi izskatīsies un būs viegli izņemama.
Malku var glabāt arī spraugās starp mēbelēm, zem tām, virs vai pie starpsienām.
Skaisti izskatīsies, ja istabā izveidosi tādu kā speciālu skapi malkas krāvumiem. Tādā veidā malkas pagales nesakritīs uz vienu vai otru pusi un kopskats būs sakārtotāks.
Lūk, vēl viens piemērs, kā malku glabāt zem garākiem beņķiem, piemēram, koridorā.
Oriģinālu lietu cienītāji var pie kalēja izveidot malka skapi no metāla.