Ja no ārpuses nekas par to neliecina, tad, iekštelpas aplūkojot, gan vairs šaubu nav – tā ir dzīvojamā māja. Augsto griestu un balto sienu krāsojuma dēļ telpas rada plašu noskaņu, kas noteikti ir pamats tam, ka policistu māja nu izskatās dzīvošanai piemērota. Ne viss piedzīvojis pārvērtības līdz nepazīšanai – darba un saimnieciskā telpa, kā arī nelielā sporta zāle saglabājusi autentisko izskatu vien ar nelieliem uzlabojumiem.
Lai arī ēka Roistonā, Anglijā, nu kalpo citiem mērķiem, interjerā un iekārtojumā joprojām saglabātas dažas iezīmes, kas atgādina par vēsturi. Tā piemēram, ķieģeļu sienas kādam varētu šķist pārāk vēsas un ne dzīvošanai piemērotas, tāpat metāla durvis atgādina, kāda ēka izskatījusies savulaik, tāpat darba telpai saglabātas autentiskās durvis. Taču tanī pat laikā virtuve un omulīgais stūrītis viesistabā iekārtots pretrunīgi ēkas vēsturei un atpūtas istaba augšstāvā itin nemaz neatgādina policijas ēku.
Augsto griestu priekšrocība šajā ēkā izmantota, iekarinot spīdīga apaļus metāla gaismekļus, kas vēl vairāk paplašina telpu ar atspīdumu. Savu devu omulības sniedz arī tekstilijas, kas parādās paklājos, mīkstajās mēbelēs, taču kas mājai neraksturīgi – nekur pie logiem nav aizkaru.
1833. gadā celtā, 280 kvadrātmetrus plašā māja iekļauj četras guļamistabas, vērienīgas viesistabas ar ērtiem zviļņiem un, protams, personīgo sporta zāli, kā jau tas policijas ēkā pienākas būt. Mūsdienīgs papildinājums ir izbūvētā terase ar grilu, mīkstām dārza mēbelēm un nelielu āra kamīnu. Lai arī šī zona iekārtota starp mūra sienām, omulīgums panākts ar augiem un dažādiem aksesuāriem.
Kā ''Vida Press'' atklāj mājas saimnieks Tamīms Antoniads, ēka, kas celta kā policijas iecirknis, ilgi stāvējusi neizmantota, tad kādu laiku tur tikuši iekārtoti biroji, bet nu tā kalpo kā unikāla arhitektūra dzīvošanai, ik dienu iedvesmojot radošiem darbiem, kas bijis viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlējies dzīvot tieši šeit.
Mājas kopējā vērtība ir aptuveni 951 tūkstotis eiro (£800,000).