"CityBee" maina auto koplietošanas noteikumus un arī nosaukumu
Foto: Publicitātes foto

Transportlīdzekļu koplietošanas uzņēmums "CityBee", kas Latvijā darbojas kopš 2019. gada, pagaidām mainīs nosaukumu un būs zināms kā "BeeChill".

Kā stāsta "CityBee" (tagad "BeeChill") izpilddirektore Greta Januškaite-Karveliene, uzņēmuma mērķis ir veicināt sadarbību, uzticību un mainīt nomas auto tirgū valdošos standartus.

Uzņēmuma statistika liecina, ka 99% braucienu ar "CityBee" automašīnām ir bijuši droši un bez negadījumiem. Lielākā daļa negadījumu ir bijuši nelieli virsbūves bojājumi, skrāpējumi vai citas nejaušas kļūmes. Biežāk bojājumi ir atrodami automašīnu priekšpusē vai aizmugurē. Sarežģītākos satiksmes apstākļos ziemā automašīnu bojājumu skaits pieaug par 10%.

Pēc Januškaites-Karvelienes teiktā, uzņēmuma nosaukuma pagaidu maiņa uz "BeeChill" ir daļa no jaunās komunikācijas kampaņas.

  • Koplietošanas automašīnu izmantošana ikdienā var būt lētāka nekā privātā spēkrata uzturēšana, apgalvo šajā biznesā iesaistītie un demonstrē savus aprēķinus. Lai gan izaicinājumu netrūkst, katram no tirgus spēlētājiem ir savi izplešanās plāni. Pakalpojuma cenas gan, iespējams, kāps. Plašāk lasāms: Ar ko braukt ir lētāk un ērtāk – privāto vai koplietošanas auto?

Lai uzlabotu klientu pieredzi, autobraucēji turpmāk tiks aicināti pirms brauciena uzsākšanas pārbaudīt nomāto automašīnu un informēt uzņēmumu tikai tajos gadījumos, kad transportlīdzeklis nav lietojams acīmredzamu defektu dēļ. Tas nozīmē, ka lietotāji vairs neredzēs informatīvās uzlīmes par bojājumiem, kuras laika gaitā tiks novāktas no visiem transportlīdzekļiem.

Klienta izraisītas avārijas gadījumā uzņēmums segs visus zaudējumus pēc tam, kad autovadītājs būs informējis par notikušo. Tas nebūs spēkā gadījumos, kad avārija izraisīta, braucot dzērumā vai citu apreibinošo vielu ietekmē, ja ir pamesta negadījuma vieta, citādi pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi vai pakalpojuma sniedzēja noteikumi un nosacījumi.

No 16. oktobra visiem braucieniem tiks piemērota "BeeChill" maksa 1,49 eiro apmērā, lai segtu iespējamos zaudējumus. "BeeChill" maksa aizstās brauciena uzsākšanas maksu (0,99 eiro), kas nozīmē to, ka īsākus vai garākus braucienus uzsākt izmaksās 50 eiro centus dārgāk, bet vairs nebūs spēkā finansiālās saistības negadījuma gadījumā, kas līdz šim bija 600 eiro.

"Šīs izmaiņas ir veiktas ar nolūku informēt un iedrošināt arvien vairāk autovadītāju izmantot auto koplietošanas pakalpojumus. Tās ir ne tikai lielas pārmaiņas mūsu uzņēmumam. Mēs uzskatām, ka tās pakāpeniski mainīs to, kā patērētāji uztver automašīnu koplietošanas pakalpojumu kopumā. Lai arī uzņēmuma nosaukuma maiņa ir pārejoša, "BeeChill" maksa ir stratēģisks ilgtermiņa risinājums," saka Januškaite-Karveliene.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!