Pēc viņa teiktā, Ekonomikas ministrija (EM) patlaban ir skeptiska par valsts kapitāldaļu pārdošanu, jo, "kā bieži vien spilgti teikts, nav nekā bīstamāka par monopoliem tirgus apstākļos, un bīstamākais ir privātais monopols".
Viņaprāt, ja būtu tirgus elementi, "Rīgas siltuma" privatizācija būtu diskusijas vērts objekts.
Ministrs atturējās komentēt Rīgas domes pārstāvju izteikumus, ka privātā investora daļu vajadzētu palielināt, lai "Rīgas siltums" varētu slēgt individuālus līgumus ar lietotājiem, jo šādu piedāvājumu nav redzējis. "Ja šāda informācija nāks, analizēsim to, bet patlaban nav, tāpēc negribētu komentēt," sacīja Kampars.
Rīgas pašvaldībai pieder 49% "Rīgas siltuma" akciju, 48,995% akciju pieder Latvijas valstij, kuras intereses pārstāv EM, AS "Dalkia" pieder 2%, bet AS "Latvenergo" - 0,005%.
"Rīgas siltums" ir viens no galvenajiem siltumenerģijas piegādātājiem Rīgā. 77% no uzņēmuma piegādātās siltumenerģijas tiek izmantoti dzīvojamo māju apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Pilsētas siltumtīklu kopējais garums ir vairāk nekā 890 kilometru, no kuriem 74% atrodas "Rīgas siltuma" īpašumā.
"Rīgas siltums" finanšu gadā, kas beidzās pagājušā gada 30.septembrī, nopelnījis vairāk nekā četrus miljonus latu, savukārt uzņēmuma apgrozījums bija 112 miljoni latu, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.
Biznesa ideju žurnāla "Kapitāls", "IBS Prudentia" un biržas "NASDAQ OMX Riga" 2010.gada pētījumā "101 vērtīgākais Latvijas uzņēmums" AS "Rīgas siltums" (ar uzņēmuma vērtību uz 2010.gada 1.janvāri 94,81 miljons latu) ierindojas 17.vietā.