Viņa norādīja, ka LMT plāno būtiski palielināt darbības apmērus ārvalstu tirgos, nākotnē sasniedzot eksporta īpatsvaru 30% apmērā no uzņēmuma apgrozījuma.
"Tas iespējams, pateicoties LMT inovāciju projektiem un 5G ienākšanai, kas radīs jaunas iespējas daudz intensīvākai mobilā interneta izmantošanai, kā arī industriālajiem pieslēgumiem – darbu automatizēšanai rūpnīcās, veselības aprūpē, lauksaimniecībā, transportā un daudzās citās jomās," pauda Lidere.
Plašāk par LMT biznesa mērķiem, jaunākajiem inovāciju projektiem, kā arī iecerēm pasaulē vadošajā nozares notikumā "Mobile World congress" kompānijas pārstāvji informēs otrdien, 5. februārī, pulksten 14.30 LMT "Brīvības centrā" Rīgā, Ģertrūdes ielā 12.
Par LMT plāniem palielināt eksporta apmērus, uzņēmuma attīstības virzieniem, jaunākajiem inovāciju projektiem, kā arī dalību izstādē Barselonā ar latviešu mākslinieku veidotu īpašu mākslas objektu klātienē stāstīs LMT prezidents Juris Binde, viceprezidents Ingmārs Pūķis, kā arī LMT stenda koncepcijas autori Katrīna Neiburga un Andris Eglītis.
Jau ziņots, ka 2018. gadā LMT strādāja ar 216 miljonu eiro konsolidētu apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā iepriekšējā gadā, bet grupas peļņa sasniedza 29 miljonus eiro. Tostarp EBITDA, kas ir peļņa pirms procentiem, nodokļiem un amortizācijas, palielinājās par trim miljoniem un sasniedza 66 miljonus eiro.
LMT reģistrēts 1992. gadā kā pirmais mobilo sakaru operators valstī. Kompānijas kapitālā pa 24,5% akciju pieder "Sonera Holding" un "Telia Company", pa 23% akciju pieder "Lattelecom" un Latvijas Valsts radio un televīzijas centram, bet 5% – Privatizācijas aģentūrai.