Somijas aviokompānija "Finnair" paplašinās savu klātbūtni lidostā "Rīga" un, sākot no 26. marta, palielinās lidojumu biežumu maršrutā Rīga–Helsinki līdz četriem reisiem dienā.
28 lidojumi nedēļā starp Somijas un Latvijas galvaspilsētām piedāvās pasažieriem ērtāku ceļošanu Skandināvijas virzienā, kā arī labāku savienojamību ar galamērķiem Āzijā, kā arī uzlabos "Finnair" piedāvājumu biznesa ceļotājiem.
"Mēs ar prieku reaģējam uz ceļotāju pieaugošo pieprasījumu paplašināt savienojumu Rīga–Helsinki. Ātri savienojumi un ērta pārsēšanās atjaunotajā Helsinku lidostā ļaus Latvijas ceļotājiem pārvietoties vēl ērtāk un ietaupīt laiku," saka "Finnair" Eiropas tirgus vadītājs Arūnas Skuja.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit