<a rel="cc:attributionURL" href="https://www.flickr.com/photos/hellie55/5552273933">hehaden</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en">cc</a>
Bezvadu internets jeb Wi-Fi – gluži kā ūdens un elektrība, mēs par to nedomājam, kamēr vien tas pēkšņi nepazūd. Un pat kam tur "pazust"! Pietiek jau ar "bremzējošu" internetu, neielādētu "Facebook" ziņu lenti vai "aizķērušos" video straumējumu "YouTube" vietnē, kas var jebkuru novest līdz baltkvēlei. Tomēr nevajadzētu uztraukties, vajag paātrināties!

Tam, ka mājās pazūd vai palēninās internets, ne vienmēr vainīgs ir maršrutētājs (t.s. rūteris), kas pārraida Wi-Fi signālu – problēma var būt arī ārpus lietotāja dzīvokļa un var būt risināma tikai ar ilgām un nogurdinošām pārrunām ar interneta pakalpojuma sniedzēju (vai arī ātru un izlēmīgu tā nomaiņu). Tomēr visbiežāk mājas interneta ātruma samazinājumā pie vainas ir pats lietotājs, precīzāk – viņa rūteris. Kā risināt tā tipiskākās problēmas, par to arī šoreiz pastāstīsim.

Kā saprast, ka Wi-Fi ir lēns?

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!