'Huawei' iesaka: kā sportošanu vienatnē padarīt aizraujošāku
Foto: Publicitātes foto

Par fizisko aktivitāšu nozīmi gan fiziskās, gan garīgās veselības uzturēšanā šaubu nav, taču nu, kad visā pasaulē ieviestie drošības pasākumi uz laiku ir apturējuši publisku vietu darbību un pasākumu rīkošanu, ikdienas kustības ir būtiski ierobežotas. Slēgtas ir sporta zāles, peldbaseini, nenotiek nodarbības, un tas nozīmē, ka par nepieciešamo kustību daudzumu katram ir jāgādā pašam. Tiesa, ņemot palīgā dažādas viedierīces, tas nebūt nav tik sarežģīti, tāpēc “Huawei” sniedz lietderīgus padomus, kā nekļūt par hronisku “dīvāna operatoru”.

Regulāra fiziskā slodze ir pamats gan fiziskajai veselībai, gan arī nervu sistēmas stabilitātei un sekmīgai prāta darbībai, kas jo svarīgi šajā trauksmainajā laikā, kad cilvēki spiesti palikt mājās vairāk, nekā gribētos, bet situācija pasaulē neprognozējami mainās ik dienu. Lai saglabātu līdzsvaru starp ikdienas pienākumiem darbā un ģimenē, kas jāpilda neierastā veidā un bieži vien saspringtos apstākļos, svarīgi izbrīvēt laiku pašam sev, izkustoties un parūpējoties par savu ķermeni.

Vai tās būtu garas pastaigas, vingrošana mājās uz paklājiņa, riteņbraukšana, svaru bumbu un hanteļu cilāšana, skriešana pa piemājas parciņu vai jogas vingrinājumi "YouTube" nodarbībā, pozitīvais ilgtermiņa efekts uz veselību un pašsajūtu ir garantēts. Fiziskas aktivitātes palīdz kontrolēt svaru, samazina stresu, uzlabo miega kvalitāti, vairo enerģiju (jo apgādā organismu ar papildu skābekli), uzlabo koncentrēšanās spējas un atmiņu (tādējādi veicinot arī produktivitāti), kā arī uzlabo organisma kopējo izturību un imunitāti, palīdzot sekmīgāk pārvarēt ikdienas izaicinājumus un pasargājot no dažādām saslimšanām, piemēram, saaukstēšanās vai pat sirds slimībām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!