Kosmosa stacija, ne pulkstenis! 'Huawei Watch GT2e' lietotāja pieredze
Foto: DELFI

Kustības allaž ir bijušas neatņemama mana dzīvesveida sastāvdaļa, un dienas beigās man nekas nesagādā tādu vilšanos kā atskārsme, ka neesmu nostaigājusi optimālo soļu daudzumu. Līdz šim savu aktivitāšu monitorēšanai izmantoju vairākas atšķirīgas aplikācijas, taču nu man bija iespēja izmēģināt viedpalīgu, kas, šķiet, apvieno sevī visas pasaules aplikācijas un vēl drusciņ. Nedēļu manā rīcībā bija fitnesa viedpulkstenis "Huawei Watch GT2e", kuru lietoju kopā ar jauno "Huawei P40 Pro" viedtālruni.

"Huawei Watch GT2e" pulkstenis nav vis vienkārša fitnesa aproce, kas atgādinās, lai pārāk ilgi nesēdi un nostaigā obligātos 10 tūkstošus soļu, kas nepieciešami sirds un asinsvadu slimību profilaksei, bet gan nopietns sportošanas sabiedrotais. Tas piedāvā veselus 100 treniņu režīmus (15 profesionālus un 85 pielāgojamus), tostarp arī peldēšanu (ūdensizturīgs līdz 50 metru dziļumam un mēra nopeldēto attālumu), kalnos kāpšanu, dažādas dejas, izpletņlēkšanu, kērlingu un pat loka šaušanu, kā arī detalizēti informē par fizioloģiskajiem rādītājiem – pulsu, sirdsdarbību, skābekļa un kaloriju patēriņu utt.

Lai iegūtu detalizētu treniņu analīzi un personalizētus ieteikumus, pulkstenis jāsapāro ar aplikāciju "Huawei Health". Ar vārdu "detalizēts" es domāju arī tādas nianses kā skābekļa līmenis asinīs, kadence, vidējais soļa garums vai slodzes analīze pēc sirdsdarbības ātruma – ekstrēma, anaeoroba, aeroba, taukus dedzinoša – un iesildīšanās, kā arī precīzs atjaunošanās laiks. Ar visiem rezultātiem pēc tam iespējams dalīties arī sociālajos tīklos, tādējādi tavus sportiskos panākumus varēs novērtēt arī citi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!