*Reklāmraksti 2017 - 14979
Foto: Publicitātes foto
Digitālo rīku izveidošana un pārvaldīšana varētu šķist sarežģīta. Taču tā ir arī aizraujoša uzņēmuma stratēģijas daļa – sākot jau no nepieciešamo digitālo rīku atlases līdz pat pakalpojuma sniedzēju izvēlei. Parasti uzņēmumi cenšas ietaupīt laiku un resursus, taču tajā pašā laikā vilcinās un nespēj pieņemt lēmumus. Ar ko sākt?

Pirmais solis – elektroniskā paraksta ieviešana visās uzņēmuma nodaļās. To ikdienā var izmantot gan personālvadības, pārdošanas un juridiskās nodaļas speciālisti, gan klientu apkalpošanas, iepirkumu, un finanšu nodaļas darbinieki. Jebkurā nodaļā elektroniskais paraksts noderēs un palīdzēs uzlabot darbplūsmu. Taču ņem vērā, ka jāizvēlas ir kvalificēts elektroniskais paraksts. Un tas nav tas pats, kas digitālais paraksts. Latvijā elektronisko parakstīšanos ar kvalificētu elektronisku parakstu var veikt, izmantojot kvalificēto "Smart-ID", "e-Paraksts" mobile lietotni vai "eID" karti.

Elektroniskā parakstīšanās ir likumīgs, drošs un uzticams veids, kā iegūt parakstu uz elektroniskajiem dokumentiem un veidlapām. Elektroniskā parakstīšanās nodrošina uzņēmumiem daudz priekšrocību. Kvalificētam elektroniskam parakstam un ar roku veiktam parakstam ir identisks juridiskais spēks. Tomēr, tāpat kā citiem digitālajiem rīkiem, arī elektroniskā paraksta veiksmīgai lietošanai ir daži priekšnosacījumi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!