Ssohk - 26545
Foto: Shutterstock
"...ar to, ka man kaut kas nepatīk vai es kaut ko nesaprotu, ir par maz, lai apgalvotu, ka kaut kas nestrādā." — Inguna Vecvagare, "Ievas Veselība", 17.04.2020

Būsim godīgi, pandēmijas laikā dzīve ir grūta. Cīnoties ar stresu, cilvēki cenšas dažādi izpausties arī sociālajos tīklos – kāds dalās ar saviem jogas video vai receptēm, kāds cits nemitīgi lasa un dalās ar statistikas jaunumiem, un vēl kāds spriež, vai šī vīrusu padarīšana gadījumā nav sazvērestības rezultāts. Protams, ir tikai dabiski, ka ārste-homeopāte šajos grūtajos laikos vēlas palīdzēt sabiedrībai un "Facebook" ieteikt kādu preparātu vīrusa profilaksei. Un pēkšņi ļaudis nevis pateicībā traucas uz homeopātisko aptieku, bet uz šo homeopāti sāk dusmoties. Kāpēc? Jo viņiem homeopātija nepatīkot!

Ak, ja vien būtu tik vienkārši! Homeopātiem ir pieņemts gausties par to, ka zinātniski noskaņoti cilvēki viņu profesiju nepamatoti vajā personīgas nepatikas dēļ. Un nav jau tā, ka homeopātiska ārstēšana nestrādā vispār. Pacienti nāk, parunājas ar dakteri, nopērk preparātus, un atlabst. Vienam bērnam, ekzēmu ārstējot ar homeopātiju, izdodas izveseļoties, bet kāds cits bērns nomirst, jo viņai ekzēma tika ārstēta... ar homeopātiju. Paga, tad varbūt tomēr homeopātija ekzēmu neārstē?

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!