Šī fotogrāfija tapusi vairāk nekā pirms gada – pērn 30. oktobrī. To uzņēmis kāds no astronautiem, kas tobrīd atradās Starptautiskajā kosmosa stacijā, bet NASA neprecizē, kurš tieši. Attēls publicēts vien nupat, un tajā redzami divi spoži zili pleķi Zemes atmosfērā. Kas tie ir?
Pirmais, kas redzams attēla apakšā, ir milzīga elektriskā izlāde Taizemes līcī. Zibens spērienus no kosmosa pārsvarā ir ļoti grūti pamanīt, kur nu vēl nofotografēt – parasti skatu aizsedz mākoņi. Tomēr šajā attēlā iemūžinātā izlāde notika netālu no liela, apaļa cauruma mākoņu segas augšējā slānī, tādējādi zibens spēriens izgaismoja šī "mākoņu krātera" sienas, radot fantastiski izgaismotu gredzenu.
Tālāk attēla labajā, augšējā stūrī redzamais pleķis arī izskatās kā zibens spēriena atspīdums mākoņos, taču patiesībā ir izliekta Mēness atstarotā gaisma. Raugoties no Starptautiskās kosmosa stacijas, noteiktos laikos Mēness nebūs redzams tiešā veidā, bet tā atstarotā gaisma stacijā esošos astronautus sasniegs, izlidojusi cauri Zemes atmosfēras slānim. Tā noticis arī šajā gadījumā, un rezultāts ir spoži zils pleķis ar izplūdušu halo. Šo efektu izraisa Mēness gaismas daļēja izkliedēšanās, pateicoties sīkiem ledus kristāliņiem Zemes atmosfērā.