Pirmo reizi startējis 2010. gadā, šis bezpilota lidaparāts, kas pēc skata visnotaļ atgādina leģendāros šatlus, aizvien ir eksperimentāls, un gan NASA, gan ASV Kosmosa spēki par tā spējām tur mēli aiz zobiem. Šis tas gan tiek izpausts publiski.
Iepriekšējo reizi X-37B jeb OTV ("Orbital Test Vehicle") piezemējās 2019. gadā pēc orbītā pavadītām 780 dienām. Arī toreiz kosmosā tika nogādāti vairāki nelieli satelīti – līdzīgi kā nupat aizvadītajā misijā.
Taču tas nav viss, kas paveikts pēdējo 2,5 gadu laikā. Zināms arī, ka šoreiz X-37B pirmo reizi bija papildināts ar atdalāmu moduli, kas ļāva orbītā nogādāt vēl vairāk aprīkojuma dažādiem mērījumiem un eksperimentiem. "Šī bija pirmā misija, kurā lidaparāta aizmugurē bija pievienots papildaprīkojuma modulis, tādējādi vienas misijas laikā ļaujot veikt vairāk eksperimentu," informēja ASV par kosmosa operācijām atbildīgais ģenerālis Čenss Saltsmens. Ģenerālis uzsvēra, ka šī misija bija lielisks pierādījums ASV Kosmosa spēku sadarbībai ar partneriem arī ārpus šīs struktūrvienības.
Savukārt militārais sektors OTV-6 misiju izmantoja, lai izmēģinātu jaunu tehnoloģiju, kas ļauj no Saules saņemto enerģiju pārveidot mikroviļņu starojumā un "retranslēt" uz Zemi. Tāpat gaisā tika nogādāts "FalconSat-8" satelīts, ko mācību nolūkos izmantos ASV Gaisa spēku akadēmijas kadeti.