Stažējies Eiropas Kosmosa aģentūrā, Kaspars turpina sadarbību gan ar to, gan ar Vācijas Kosmosa aģentūru. Viņu kā pētnieku interesē kompozītmateriālu konstrukciju noturība. Kompozītmateriālus plaši izmanto kosmosa un sporta industrijā. Kaspars bijis daudzās pasaules rūpnīcās un uzskata, ka ir vērts pētīt tikai to, kas izmantojams industrijas progresam.
20 gadus strādājot zinātnē, Kaspars ieguvis pieredzējuša zinātnieka skatījumu uz procesiem un ir pārliecināts, ka zinātniekam svarīgi domāt par vairākus gadu desmitus tālām attīstības vīzijām.
Kaspars padziļināti ir pievērsies kompozītmateriālu konstrukciju testēšanas virzienam, kura pamatā ir konstrukcijas noturības un pašsvārstību frekvences izmaiņu analīze. Tas nozīmē, ka kosmosa raķetes, "F–1" automašīnas vai citas no kompozītmateriāliem radītas konstrukcijas testēšana var tikt īstenota secībā – pēc konstrukcijas tapšanas un pirms izmantošanas, nedemontējot to. Metodes pārbaude un sertifikācija paredzēta 2021. gadā.
--
Jau ceturto gadu Izglītības un zinātnes ministrija sabiedrību iepazīstina ar Latvijas zinātnes izcilniekiem, veidojot kalendāru un izstādi #ZinātneLatvijai. 2021. gada Latvijas zinātnes kalendārā atradīsi īsus video stāstus par 14 izciliem pētniekiem un viņu darbu. Ik nedēļu publicēsim divus stāstus arī sadaļā "Campus".