Nu, kad Džeimsa Veba kosmiskais teleskops ir nogādāts savā jaunajā mājvietā – orbītā ap otro Lagranža punktu – , var sākties teleskopa sagatavošana darbam. Ceturtdien, 3. februārī, sāktais galvenā spoguļa segmentu regulēšanas process norisināsies septiņās fāzēs un ilgs apmēram trīs mēnešus. To varētu tēlaini pielīdzināt ieilgušai vizītei pie optometrista, kur klientam tiek piemeklētas vajadzīgās brilles, ik pa brīdim apvaicājoties, vai labāka redzamība ir ar šīm lēcām, vai tomēr ar iepriekšējām.
Galvenā gaismu savācošā virsma Veba teleskopam ir galvenais spogulis, kura diametrs ir apmēram 6,5 metri. Taču, pretēji Habla teleskopam, kuram galvenais spogulis sastāv no viena elementa, Vebs ir tik milzīgs, ka vienīgais risinājums, lai to varētu nogādāt kosmosā vienā gabalā, bija veidot spoguli no atsevišķiem segmentiem un "ietūcīt" raķetes kravas nodalījumā daļēji salocītu. Kopumā tas sastāv no 18 sešstūriem, un pagaidām tie visi uztverami katrs pats par sevi jeb, kā izteicās Džeina Rigbija, viena no Veba misijas zinātniecēm, "šobrīd var uzskatīt, ka mums ir 18 atsevišķi, nelieli spoguļi, mazas "primadonnas", kas katra darbojas pēc sava prāta un dzied savu dziesmu sevis izvēlētā toņkārtā. Mums jāpanāk, lai tie darbojas kā koris".
Tam jābūt ārkārtīgi precīzam darbam – atceramies, ka Habla teleskopa pirmajos darbības gados nelielas spoguļa neprecizitātes dēļ attēli bija visai neasi. Veba teleskopa 18 segmentiem attiecībā citam pret citu jābūt izvietotiem ar precizitāti līdz 50 nanometriem.