Kā ik gadu, Bastejkalns un tā apkārtne pārtaps ģimeniskā un draudzīgā sētā, – visi svētku dalībnieki un apmeklētāji būs kā viena kupla saime, kas gatavojas Jāņu ielīgošanai. Sanākušie Jāņabērni – Rīgas un Latvijas novadu folkloras kopu dalībnieki pīs vainagus un ozollapu vītnes, dziedās līgotnes, iekārtos Jāņu kalnu un ugunskura vietu, gatavos lāpas, plostiņus un ugunsratu, sies sieru, ies rotaļās un dancos.
Folkloras kopu ļaudis dalīsies savā Jāņu svinēšanas un to gatavošanas pieredzē un zināšanās. Jāņuzāļu sētā ikkatrs apmeklētājs varēs līdzdarboties un uzzināt visu iespējamo par dažādiem Jāņu vainagu pīšanas veidiem un par vainaga svarīgo nozīmi Jāņos, kā arī iesaistīties kopīgās ozolu vītnes vīšanā. Dziesmu sētā tiks iekārtota galvenā Jāņu svinību vieta, – tiks novietoti Jāņu vārti, svētku vieta pušķota ar ozolu un pīlādžu zariem skaistumam un aizsardzībai, tiks kārtoti ugunskuri, gatavota pūdele un ugunsplostiņi, Kā ikgadu, notiks arī Jāņu siera gatavošana, kur varbūt varēs nolūkot kādas noderīgas siera siešanas gudrības. Protams, ka līdztekus visiem darbiem Dziesmu sētā, visa vakara gaitā skanēs dažādu Latvijas novadu līgodziesmas, – notiks sadziedāšanās un apdziedāšanās. Katrs varēs iesaistīties rotaļās un dančos.
Ielīgošanā piedalīsies: Rīgas folkloras kopas "Grodi", "Garataka", "Budēļi", "Laiva", "Vilcenes", "Banga", "Savieši", "Skandinieki", Rīgas Danču klubs, "Berendejka", bērnu kopas "Zeltābele" un "Varavīksnes putns", Latgolys Studentu centra folkloras kopa "Ceidari", Katlakalna "Rāmupe", Bārbeles "Tīrums" un Baldones folkloras kopa.