Kā vēsta Rīgas Zoodārza pārstāve Elīza Lindāne, ekspozīcijā aplūkojamas 19 kastes, no kurām trīs atrodas Tropu mājā. Pārējie "Kas te?" eksponāti izvietoti zem klajas debess un apskatāmi zoodārza galvenajā alejā. "Nostāties blakus varēs pat tiem dzīvniekiem, kuriem tik tuvu atradies vien retais – apmeklētājs varēs salīdzināt savu roku atvērumu ar Andu kondora spārnu platumu, mēroties garumiem ar tīkloto pitonu un noskaidrot, cik dižs ir fregates dižmelnulis," raksta Lindāne.
Izstādi iespējams aplūkot katru dienu. Uz spilgti sarkanajām kastēm ir izvietotas informatīvas plāksnes ar dzīvnieka nosaukumu, izmēru, aizsardzības statusu un īsu sugas aprakstu. Skenējot uz kastes esošo QR kodu, varēs uzzināt vairāk par tajā atveidoto dzīvnieku. Savukārt QR kods blakus izstādes aprakstam vedīs pie ceļa lapas, kura palīdzēs atrast izstādes "varoņus" zoodārza teritorijā.
"Izstādes uzdevums ir parādīt zoodārza funkciju, un šī funkcija ir saglabāt. Saglabāt dzīvniekus, saglabāt dažādās sugas, saglabāt ekosistēmas. Māksliniekam ir jārunā par svarīgām tēmām, ir jārada kaut kāds vēstījums, un kāds gan var būt svarīgāks vēstījums par ekosistēmu un tās trauslumu?" stāsta Artūrs Analts. Mākslinieks uzsver – galvenais, ka izstāde nav tikai izklaidējoša, bet arī informatīva – uz kastēm ir informācija par attēlotajiem dzīvniekiem un to aizsargājamību.
Artūrs Analts ir godalgots un pasaulē atpazīstams dizaina mākslinieks, 2018. gadā saņēmis zelta medaļu Londonas Dizaina biennālē, eksponējis darbus izstāžu zāles un galerijās ne tikai Rīgā, bet arī Ķelnē, Madridē, Milānā un citu pasaules valstu pilsētās. Artūrs Analts izstrādājis Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādes "Vērtību zīmes" māksliniecisko veidolu, kas nominēta "Kilograms kultūras 2022" apbalvojumam sadaļā "Mantojums". Vērienīgais vides objekts "Mūsu Saule" nesen bija skatāms pie Mākslas muzeja ieejas.