Kā "Delfi" informē izdevēji, grāmatas sastādītāji — Imanta Skrastiņa sieva Rita Trence, un divi viņa tuvi draugi un līdzgaitnieki — Lia Guļevska un Ēriks Hānbergs.
Grāmata atklāj dažādas personīgas un amizantas epizodes no Imanta Skrastiņa un vēstuļu autoru kopējiem piedzīvojumiem un atmiņām, kā arī sniedz ieskatu aizkulišu norisēs. Aktierim, režisoram un dziedātājam Imantam Skrastiņam veltītajos vēstījumos viņa laikabiedri, dalīdamies atmiņās, it kā atdzīvina viņa balss neatkārtojamo tembru, kas tika pratis aizkustināt klausītāju un skatītāju dvēseļu vissmalkākās stīgas. Sirsnīgos stāstos grāmatas lappusēs dalās Velta Skurstene, Raimonds Pauls, Imants Frebergs un Vaira Vīķe-Freiberga, Jānis Paukštello, Zigfrīds Muktupāvels, Jānis Lūsēns, Kārina Pētersone, aizsaulē aizgājušais Guntis Skrastiņš un citi, vēsta izdevniecības pārstāvji.
Imants Skrastiņš (1941‒2019) — latviešu aktieris, dziedātājs un Radioteātra režisors, radio balss. Savā mūžā piedalījies daudzos Radioteātra ierakstos gan kā aktieris, gan režisors. Uz teātra skatuves viņš skatītāju atmiņās spilgti iespiedies ar izrādi "Spēlē, Spēlmani!", kas iekļauta Latvijas kultūras kanonā. 80. gados popularitāti ieguvis arī kā Raimonda Paula dziesmu izpildītājs — dziesma "Kamolā tinēja" kļuva par 1980. gada "Mikrofona aptaujas" uzvarētāju. Ilgus gadus viņa balsi varējā dzirdēt arī "Latvijas Radio" raidījumā "Mājas svētība".
Imants Skrastiņš spēlējis lomas kinofilmās "Rita" (1957), "Akmens un šķembas" (1966), "Cīruļi atlaižas pirmie" (1967), "Buras" (1977), "Atspulgs ūdenī" (1977), "Pavasara ceļazīme" (1978), "Ģimenes albums" (1978), "Nakts bez putniem" (1979) un "Cukura nams" (1997). Piedalījies arī dažādos televīzijas seriālos un koncertuzvedumos. Divus termiņus darbojies Nacionālājā radio un televīzijas padomē.
1989. gadā Skrastiņš saņēma LPSR Tautas skatuves mākslinieka nosaukumu, 2001. gadā — Aleksandra Čaka balvu, bet 2003. gadā kļuva par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri.
Nākamā gada pirmajā pusē tiks izdota grāmata "Mani dienas krikumi", kurā apkopoti Imanta Skrastiņa personīgās dienasgrāmatas ieraksti, kas veikti laikā no 2003.‒2006. gadam.