Trīs jaunās paaudzes latviešu mākslinieki tajā izstādījuši autortehnikā veidotus mākslas darbus, kas radušies savstarpējas sadarbības rezultātā. Projekta mērķis ir pētīt kolektīvas mijiedarbes iespējamību, sastopoties "cīņai" un "cieņai".
Procesa gaitā taps vizuālās mākslas izstāde, kurā darbu piederība nebūs definēta. Katrs no māksliniekiem savā daiļradē ir izpaudies dažādos medijos, taču projekta "cīeņa" ietvaros viņi ir vienojušies par zīmējumu kā tradicionālo mākslas formu, kura veidolu nevar paredzēt. Gala produktu var dēvēt par "jau notikušu" performanci bez lieciniekiem, dalībniekiem fiksējot veiktās darbības un ļaujot skatītājiem izsekot tām neklātienē. Mākslas darbu procesuālo dabu atainos autovizuāla dokumentācija ar skaņas klātesamību.
Izstādei apzināti piešķirts eksperimentāls raksturs, kas sniedz iespēju paplašināt radošās izteiksmes teritoriju, tādā veidā norobežojoties no mākslas priekšmetiskās vērtības akcentēšanas, ko sabiedrība bieži vien uzskata par vērtību ekvivalentu. Priekšplānā ir izvirzīts mākslinieka darbības akts, kura iznākums nav prognozējams.
Inga Ģibiete (1979) un Līva Rutmane (1984) ieguvušas bakalaura grādu (2010), absolvējot Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu un šobrīd turpina studijas maģistrantūrā. Inga Ģibiete mācījusies "AKI Artez Enschde" Mākslas institūtā Enshedē (2011, Nīderlande), savukārt Līva Rutmane – Bukarestes Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļā (2011, Rumānija).
Klāvs Upaciers (1979) ieguvis bakalaura grādu (2011), absolvējot Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļu. Turpina studijas maģistrantūrā.
Mākslinieki aktīvi piedalās grupu izstādēs un ir sarīkojuši vairākas personālizstādes.