Izstādi veido fotoportreti un tajos redzamo cilvēku dzīvesstāsti, kas tapuši un pierakstīti Balvos un to apkārtnē vasaras sezonā trīs gadu garumā. Rukas fotogrāfijās šie subjektīvo stāstu atklājēji portretēti uz tiem apkārt esošās vides un ainavas fona. Tā ir Latvijas iedzīvotāju pieredzēta un pašu stāstīta vēsture no Otrā pasaules kara gadiem līdz pēdējo desmitgažu emigrācijas vilnim.
Politiski un militāri saspīlējumi, valsts iekārtu maiņas, vēstures krīzes punkti un sociālās dzīves norises vairāku paaudžu vēstījumos kļūst par subjektīvu un emocionālu šķērsgriezumu Latvijas nesenajā pagātnē. Daļa no stāstiem padomju periodā tika noklusēti. Tāpat pēc neatkarības atgūšanas pazuda iepriekšējās ikdienas dzīves detaļas vai karjeras sasniegumi. Inta Ruka apzināti meklējusi dažādu notikumu aculieciniekus, fotogrāfiju kolekcijā apvienojot to, ko nav izdevies politiskās dzīves vadītājiem. Latviski, krieviski un latgaliski stāstītie stāsti satiekas "zem tām pašām debesīm", kārtējo reizi apliecinot vispārzināmo patiesību, ka visa pamatā ir cilvēks.
Inta Ruka (1958) konsekventi strādā melnbaltajā fotogrāfijā un portreta žanrā, fokusējoties uz konkrētu teritoriju iedzīvotājiem un viņu dzīvesstāstiem. Apjomīgā kolekcija "Mani lauku ļaudis" (1983–1998), kura dokumentēja Balvu rajona viensētu iemītnieku dzīvi vairāku gadu garumā, izstādīta Venēcijas biennāles Latvijas paviljonā (1999). Rīgas iedzīvotājiem veltītas kolekcijas "Cilvēki, kurus satiku" (1999–2004) un "Amālijas iela 5a" (2004–2008).
2011. gadā Inta Ruka nominēta Purvīša balvai par izstādi "Amālijas iela 5a".
Intas Rukas personālizstādes "Zem tām pašām debesīm" kuratore ir Līga Lindenbauma.
Ieeja izstādē ir bez maksas.