DJ BoBo izgāzās "Eirovīzijā"
Šveice pat 2007. gadā aizsūtīja DJ BoBo pārstāvēt valsti starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā, un viņš bukmeikeru vērtējumā bija viens no favorītiem, taču ar pašsacerēto kompozīciju "Vampires Are Alive" deviņdesmito gadu zvaigznei neizdevās tikt pat līdz finālam. Izrādījās, pārējā Eiropā DJ BoBo nemaz vairs nav tik labā atmiņā. "Bonaparti.lv", kas toreiz pārstāvēja Latviju, piemēram, tika finālā.
"Scooter" iekuļas problēmās, koncertējot Krimā
Šobrīd "Scooter" sastāvā no dibinātājiem palicis vien tās vokālists H.P. Baksters un Jenss Tēle, kas nodarbojas ar grupas menedžmentu. Arī "Scooter" turpina nerimtīgi strādāt – izdot albumus un koncertēt, turklāt krietni iecienījuši bijušās PSRS valstis.
"2 Unlimited" joprojām sniedz 50 koncertus gadā
Taču "2 Unlimited" jau iepriekš ir izjukusi ne reizi vien – 1996. gadā Anita pievērsās darbam Nīderlandes mūzikas TV un strādāja radio, kā arī izdeva solo albumu. 2009. gada aprīlī "2 Unlimited" atkal apvienojās, sniedza dažus koncertus, kā arī izdeva jaunu singlu – to gan nācās darīt ar vārdu "Ray&Anita", jo zīmols "2 Unlimited" piederēja grupas radītājiem beļģu producentiem, nevis reperim un dziedātājai. Taču drīz vien producenti saprata, ka ar "2 Unlimited" atgriešanos taču būs iespējams atkal nopelnīt, un Rejs ar Anitu atkal bija oficiāli kopā.
Uz laiku gan nācās iepauzēt – Anitai tika konstatēts krūts vēzis, vajadzēja ķīmijterapiju, ārstēšanās ilga vairāk nekā gadu. Otra pauze Anitas dēļ bija nepieciešama no 2013. gada novembra līdz 2014. gada aprīlim – dziedātāja palika stāvoklī. Tagad gan viņa esot paziņojusi, ka no grupas aiziet uz visiem laikiem.
Arī Rejs pēc "2 Unlimited" pirmās izjukšanas dīkā nesēdēja – nodibināja ierakstu kompāniju, pievērsās jauniem projektiem, no kuriem viens tapa kopā ar vācu grupas "Scorpions" bijušo bundzinieku, taču kopš 2009. gada atkal aktīvi darbojas "2 Unlimited" sastāvā, regulāri uzstājoties. Pērn, piemēram, grupai Eiropā un Austrālijā kopā bijis 51 oficiāls koncerts.
Trinidadietis Hadevejs popularitāti ieguva Vācijā
Būdams deviņus gadus vecs, Hadevejs nonāca Vašingtonā, kur iemīlējās Lūisa Ārmstronga mūzikā, saņēmās pat mācīties spēlēt trompeti. Ar puišiem nodibināja savu grupu, taču panākumu nebija.
1987. gadā Hadevejs pārcēlās uz Vāciju, strādāja Ķelnē par bārmeni, līdz nodibināja uzņēmumu, kas nodarbojas ar fotosesiju organizēšanu. Taču mūzikas mīlestība ņēma virsroku – pēc ilgiem lūgumiem ar viņu līgumu parakstīja vācu ierakstu izdevējkompānija, klajā nāca singls "What is Love" – un Eiropas koncertu arēnas mūziķim bija vaļā.
Whigfield priecājas, ka vairs nav slavena
No sava pseidonīma viņa ir atteikusies, tomēr mūzikas industrijā darbojoties joprojām. Pirms dažiem gadiem intervijā īru izklaides kanālam "RTE TEN" viņa stāstīja, ka izbaudot to, ka uz ielas vairs netiek atpazīta.
"Neviens īsts mūziķis taču nesāk ar to nodarboties tāpēc, ka grib kļūt slavens. Jā, tu gribi atzinību, bet nevēlies, lai tevi nemitīgi atpazīst uz ielas. Nav nemaz tik jautri iet lielveikalā un just, kā ļaudis uz tevi nemitīgi blenž."
Scatman John aizstostījās līdz pasaules slavai
Taču Džons pirms tam ilgus gadus bija pazīstams džeza lauciņā – 12 gadu vecumā viņš piesēdās pie klavierēm, vēl pēc 20 gadiem Losandželosā strādāja par profesionālu džeza pianistu. "Es slēpos aiz klavierēm, jo man bija bail runāt," stāstījis Džons, kurš kopš agras bērnības cietis no stostīšanās. Taču muzicēt puikam ļoti gribējās, un palīdzēja klavieres, kā arī ar Ellas Ficdžeraldas un Lūisa Ārmstronga ierakstu palīdzību atklātais "scat" žanrs, kurā precīzi izteiktiem vārdiem lielas nozīmes nav.
Taču popularitāti Scatman John ieguva, pārceļoties uz Vāciju. Vietējās džeza aprindās ātri vien iedevās gūt atzinību, un, kad kādā uzstāšanās reizē Džons sāka dziedāt, viņu gaidīja milzu ovācijas.
"Manas bērnības lielākā problēma bija kļuvusi par manu lielāko trumpi," teicis Džons.
Popularitāti viņa dziesmas ieguva Vācijā, Šveicē, Somijā, Norvēģijā, Āzijā. Atminoties kādu koncertu Spānijā, Scatman John reiz teica: "Kad es parādījos uz skatuves, visi piecas minūtes kliedza. Es nevarēju sākt uzstāšanos."
Jauniegūto slavu Džons gan varēja baudīt tikai dažus gadus – 1999. gada decembrī viņš aizgāja mūžībā, zaudējot cīņu ar plaušu vēzi.
Tumšādainais zviedru zobārsts Dr. Alban
No Nigērijas Zviedrijā topošais mūziķis nokļuva 23 gadu vecumā – devās mācīties par zobārstu. Studijas vajadzēja finansēt, un Nvapa kļuva par dīdžeju, ātri vien Stokholmā iegūstot popularitāti. Tas gan neliedza beigt studijas, atklāt pašam savu zobārstniecības kantori, bet dīdžejošanu Dr. Alban sev atstāja par ienesīgu blakusnodarbi. Tomēr drīz vien zobu dakterēšanai nācās likt punktu – jau pirmais izdotais studijas albums "Hello Afrika" nesa panākumus, bet ar ierakstu "One Love" un tā singlu "It's My Life" izdevēji sapelnīja miljonus. Nodibinājis pats savu ierakstu studiju "Dr. Records", mūziķis turpināja izdot singlus un albumus, taču panākumi izpalika.
Beidzamais viņa albums izdots 2008. gadā, turklāt bija pieejams tikai digitāli (izņemot Krieviju, kur albumu izdeva arī CD un kasetēs).
2014. gadā viņš arī izmēģināja spēkus Zviedrijas nacionālajā atlasē "Eirovīzijas" konkursam, bet piedzīvoja neveiksmi.
Pērn Dr. Alban atzīmēja 60. dzimšanas dienu.
"Culture Beat" – viena hita slavenības
Tolaik "Culture Beat" vokālisti bija britu dziedātāja Tanja Evansa un amerikāņu reperis Džejs Kārmaikls jeb Jay Supreme. "Culture Beat" gan tika uzskatīta par vācu apvienību, jo to dibināja Vācijas diskžokejs un mūzikas producents Torstens Fenslavs, kurš bija arī grupas taustiņinstrumentālists. Pusgadu pēc "Mr. Vain" panākumiem Torstens aizgāja viņsaulē – mira autoavārijā. Oficiāli grupa pastāv un darbojas joprojām, lai gan sastāvs gadu laikā mainījies vairākas reizes.
Gluži tāpat izgājis citai deviņdesmitajos gados populārai Vācijas deju mūzikas apvienībai "Captain Jack" – sastāvs mainījies, grupa pat paziņojusi par izjukšanu, bet nu jau vairākus gadus atkal koncertē un bieži vien kopā ar kolēģiem "Culture Beat" esot festivālu ar zīmīgiem nosaukumiem "Atpakaļ deviņdesmitajos", "90-to superballīte" un tamlīdzīgu zvaigznes.
"Ace of Base" – trešā veiksmīgākā zviedru grupa
Slava prasīja savu – grupas dalībnieki bija noguruši no divus gadus ilgiem albuma reklamēšanas koncertiem, taču izdevēji jau prasīja nākamo ierakstu. Vokāliste Linna Bergrēna spriedzi neizturēja – slava riebās, balsi viņa bija gandrīz zaudējusi un bailes no lidošanas neļāva pilnvērtīgi sagatavoties koncertiem. Tā nu savu vietu grupas priekšgalā viņa atdeva māsai Dženijai, pati kļūstot par fona vokālisti.