"Neatrodamā" ("Gone Girl")
"Neatrodamā" ir galvenais piemērs tam, ka toksiskām attiecībām var būt izšķiroša nozīme filmas sižetā. Eimija un Niks no malas šķiet laimīgs pāris, taču pēc tam, kad Eimija pazūd viņu piektajā kāzu gadadienā, attiecību patiesais raksturs tiek apšaubīts, kad Niks kļūst par galveno aizdomās turamo par iespējamo slepkavību.
Filmas galvenajā sižeta pavērsienā tiek atklāts, ka Eimija ir dzīva un ir atbildīga par savas nāves viltošanu.. Skatītāji atklāj, ka, lai gan Niks bija slikts vīrs, viņš attālinājās un krāpa sievu, Eimija ir tā, kas šīs laulības toksiskumu paceļ pilnīgi jaunā līmenī. Pēc tam, kad viņas viltotais nāves plāns sabrūk, viņa atgriežas pie Nika un piespiež viņu stāstīt par viņu laimīgo atkalsatikšans. Lai cīnītos pret Nika plānu pamest sievu, viņa paliek stāvoklī...
"Skaistule un briesmonis" ("Beauty and the Beast")
Varētu padomāt, ka klasiskās bērnu filmas mazajiem skatītājiem neradīs bīstamas atklāsmes par romantiku. "Skaistule un briesmonis" ir viens no vissliktākajiem likumpārkāpējiem, attēlojot ļoti problemātisku romānu starp jauno Bellu un viņas sagūstītāju, zvēru.
"Kā zaudēt puisi 10 dienās" ("How to Lose a Guy in 10 Days")
"Kā zaudēt puisi 10 dienās" mēs satiekam Keitas Hadsones varoni – padomu žurnālisti, kuras jaunais uzdevums ir desmit dienu laikā sabojāt jaunas attiecības, izmantojot tikai tā sauktās "klasiskās kļūdas, ko pieļauj sievietes". Tikmēr reklāmas vadītājs Bens (Metjū Makonahijs) noslēdz derības, ka desmit dienu laikā viņš var likt jebkurai sievietei viņā iemīlēties.
"Krēsla" ("Twilight")
Par spīti tās plašajai popularitātei, tīņu romantikas sāga "Krēsla", kurā Bella pēc pārcelšanās iemīlas 104 gadus vecā vampīrā Edvardā, ir neiedomājami toksiska vairākos veidos.
Pirmkārt, pastāv vecuma atšķirība, neskatoties uz to, ka Edvards izskatījās kā 17 gadus vecs, viņš ir dzimis 1901. gadā, padarot viņu par 87 gadiem vecāku par Bellu. Spēka dinamika ir vēl viena atšķirība – Edvards ir vampīrs un jebkurā brīdī viņš var viņu viegli nogalināt (un patiesībā viņam ir neatlaidīga vēlme to darīt, jo Bellas asinis viņam šķiet īpaši uzrunājošas). Un visbeidzot, pirms viņi abi iemīlas, Edvards viņu vajā vairākas reizes.
"Tāda ir mīlestība" ("Love Actually")
Ir gandrīz vai grūti izvēlēties vistoksiskākās attiecības 2003. gada britu Ziemassvētku filmā. Iespējams, sliktākās attiecības ir starp Hjū Granta atveidoto premjerministru, kurš, būdams vecpuisis, iemīlas vienā no savas komandas sievietēm. Bet citādi – šeit ir daudz izvēles iespēju, jo filmas varoņi iemīlas, šķiras, skumst un priecājas.
"Gāzes gaisma" ("Gaslight")
"Orange is the new black"
Seriāla galvenās varones – Aleksa un Paipera kopš pirmās dienas ir problemātisks pāris. Abas ir manipulatīvas un negodīgas, izceļot viena otrā sliktāko. Aleksa iesaistīja Paiperu narkotiku biznesā, un tas ir iemesls, kāpēc viņa nokļuva aiz cietuma restēm. Viņām abām būtu daudz labāka dzīve, ja viņas ietu katra savu ceļu.
"Zvaigzne ir dzimusi" ("A Star is Born")
"Greja piecdesmit nokrāsas" ("Fifty Shades of Grey")
Kurš gan nezina tveicīgo pāri no fanu fantastikas adaptācijas "Greja piecdesmit nokrāsas" – Kristjenu Greju un Anastasiju Stīlu? Triloģijai ir izdevies atstāt Anastasijas un Kristjena fanus noreibušus, padarot viņus par vienu no slavenākajiem pāriem uz lielā ekrāna. Tomēr viņu attiecības nav labas. Kristjens ir greizsirdīgs, īpašniecisks vīrietis, kurš cenšas kontrolēt Anas dzīvi. Viņš ir apsēsts ar Anas atrašanās vietu un to, ar ko viņa ir kopā, un atkal un atkal viņš parādās bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja tas nešķiet kontrolējoši, tad varbūt tas, ka viņš nopirka arī uzņēmumu, kurā strādā Ana, gan? Un, kad viņu attiecībās rodas kāda problēma, viņi vienmēr samierinājās ar seksu. Šajās attiecībās sekss maģiski spēja visu izlabot!