slēpošana, kūrots
Foto: Unsplash

Tuvojoties skolēnu brīvlaikam, ceļošana uzņem apgriezienus un daudzi plāno doties slēpot vai atpūsties uz siltajām zemēm. Pēdējo gadu laikā personīgo mantu zādzībām ir tendence pieaugt ne vien skaita ziņā, bet arī zagto lietu veids mēdz mainīties atbilstoši sezonai. Proti, ceļotāji piedzīvo arī slēpošanas ekipējuma zādzību no automašīnām, kura zaudējumi sasniedz līdz pat 5000 eiro. "If Apdrošināšana" aicina ceļotājus būt piesardzīgiem un sniedz padomus, kā sevi pasargāt un rīkoties zādzības gadījumā.

Lai arī ceļojumam vajadzētu sagādāt tikai un vienīgi priecīgas emocijas, nereti tā laikā rodas nepatīkamas situācijas, piemēram, personīgo mantu zādzības, kas parasti notiek visnegaidītākajā brīdī, tāpēc ceļojuma laikā nedrīkst zaudēt modrību.

"Visvairāk zādzību gadījumu notiek Eiropā – Itālijā un Spānijā, un pēdējo gadu laikā tiem ir tendence pieaugt. Garnadži pārsvarā ir iecienījuši telefonus, makus un zīmolu apģērbu, bet tikko kāds ceļotājs, kurš bija devies ar auto uz slēpošanas kūrortu Slovākijā, piedzīvoja slēpošanas ekipējuma zādzību, proti, tas bija atstāts automašīnā, kas pa nakti tika apzagta. Nodarītie zaudējumi bija 5000 eiro apmērā. Taču citā, arī ar slēpošanu saistītā gadījumā Itālijā, no automašīnas tika nozagts slēpošanas apģērbs, radot līdz pat 2000 eiro lielus zaudējumus," stāsta "If Ceļojumu apdrošināšanas" produkta vadītāja Inga Draule.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!