"SuperBingo" izlozē laimēta branga nauda un skandināvu stila māja
Foto: Pexels

Spēlētājs Latvijā VAS "Latvijas loto" spēlē "SuperBingo" laimējis 626 207,34 eiro, informē uzņēmuma pārstāvji.

Laimestu veido naudas summa 298 892,49 eiro apmērā un skandināvu stila māja 327 314,85 eiro vērtībā.

"Latvijas loto" pārstāvji norāda, ka šis Latvijā ir vēsturiski lielākais laimests, ko kāds Latvijas iedzīvotājs ir laimējis ar "SuperBingo" biļeti, kā arī tas ir piektais lielākais laimests "Latvijas loto" vēsturē.

Jau ziņots, ka "Latvijas loto" 2023.gadā strādāja ar 92,145 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 4,1% un bija 13,792 miljoni eiro.

"Latvijas loto" reģistrēta 1992.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro. "Latvijas loto" pilnībā pieder valstij, un tai vienīgajai ir tiesības rīkot valsts mēroga izlozes un loterijas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!