veļas dienas
Visi nopērkamie ekoloģiskie mājas tīrīšanas un ķermeņa kopšanas līdzekļi ir sava veida labdabīgs kompromiss – tie sniedz mums iespēju sekot "zaļā" dzīvesveida uzstādījumiem, nemainot savus pamatieradumus.

Varam mazgāt veļu ar videi draudzīgiem ekoloģiskiem pulveriem vai šķidriem veļas mazgāšanas līdzekļiem, skaidri zinot, ka tie nesatur fosfātus, tīrīt virtuvi neindējot sevi ar hloru, gaistošiem ogļūdeņražiem un citiem ķīmiskiem savienojumiem, kas kaitē ne vien mūsu veselībai, bet arī apkārtējai videi. Vai - mazgāt matus ar ekoloģiskajiem šampūniem un būt droši, ka alerģiju risks ir samazināts līdz minimumam. Lielākoties varam būt droši arī par to, ka ekopreču ražotāji ievērojuši ekoloģiskas un bioloģiskas ražošanas un saimniekošanas principus. Droši var justies pat bioloģisko tualešu un nosēdaku īpašnieki -  ekoloģiskie tīrīšanas, kopšanas un cauruļu attīrīšanas līdzekļi  ir dabai tik draudzīgi, ka nenogalina "draudzīgās"  baktērijas, kas dzīvo šajās vietās.

Tātad - gatavie ekoloģiskie produkti ļauj mums dzīvot "zaļi" un nemainīt savus ieradumus tiktāl ciktāl tas skar ieradumu lietot trauku mazgājamo līdzekli, nevis pelnus un tīras smiltis, vai mazgāt matus ar šampūnu nevis olas dzeltenumu un rupjmaizi. Tas gan ir jau pavisam "zaļi" - tomēr krietni sarežģītāk, nekā lietojot gatavus mazgājamos līdzekļus un šampūnus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!