![Foto: Kā izskatās populārākajā 'Airbnb' naktsmītnē - sēņu namiņā Foto: Kā izskatās populārākajā 'Airbnb' naktsmītnē - sēņu namiņā](https://images.delfi.lv/media-api-image-cropper/v1/e79666e0-6905-11ed-809b-0118d058c9e7.jpg?w=576&h=324&r=16:9)
Naktsmāju rezervācijas portālā Airbnb.com var atrast gan ierastos dzīvokļus un mājas, gan arī pavisam neparastas apmešanās vietas – sākot ar Hobitu namiņiem un beidzot ar jurtām, gliemežvāka formas mājām, dzīvojamajām laivām Eifeļa torņa pakājē un daudz ko citu. Izrādās, ka pats populārākais izīrējamais īpašums šajā portālā ir nevis kāds moderns dzīvoklis metropoles centrā, bet gan neliels namiņš, kas izskatās pēc sēnes un atrodas Kalifornijas mežā, ASV.
![Foto: Kā izskatās populārākajā 'Airbnb' naktsmītnē - sēņu namiņā Foto: Kā izskatās populārākajā 'Airbnb' naktsmītnē - sēņu namiņā](https://images.delfi.lv/media-api-image-cropper/v1/e8456b90-6905-11ed-809b-0118d058c9e7.jpg?w=876)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit