Parkā ar nosaukumu "Jardin d'Agronomie Tropicale", kas savas durvis apmeklētājiem vēra 1899. gadā, bija apskatāma koloniālā izstāde, kurā lepni tika izrādītas Francijas koloniju dažādās bagātības.
Savukārt 1907. gada vasarā ekspozīciju papildināja īsti cilvēki no kolonizētajām zemēm, vēsta "Caters News Agency" ziņu aģentūra, kas publiskojusi foto no parka ziedu laikiem un kadrus no mūsdienām.
Pamestajā izstāžu parkā šovasar paviesojies amerikāņu fotogrāfs Sefs Louless, kurš atzinis – vietai piemītot visai biedējoša aura. "Man likās pilnīgi neticami, ka šāda vieta agrāk vispār eksistējusi," sacījis fotogrāfs.
"Cilvēku zoodārzā" publikai tika izrādīti ļaudis no Madagaskaras, Indijas, Sudānas, Marokas, Kongo un citām kolonizētajām zemēm. Franču interese par eksotiskajiem ļaudīm bijusi milzīga – tiek vēstīts, ka izstādi apmeklēja aptuveni viens miljons interesentu.
Kolonizēto zemju ļaudis dzīvoja nelielos ciematiņos, kas bija veidoti pēc viņu dzimtās zemes līdzības. Tas bija arī savdabīgs eksperiments, kurā tika izmēģināts, vai Francijas klimats ir labvēlīgs, piemēram, banānu un kafijas audzēšanai.
Parka apmeklētāji tematiskajos ciematiņos varēja arī iegādāties dažādus labumus no kolonizētajām zemēm – gan pārtiku un garšvielas, gan amatnieku darinājumus un citas eksotiskas lietas.
Pēc Pirmā pasaules kara parks arvien retāk tika izmantots izstādēm, līdz tas pavisam tika atstāts novārtā.