"Titan" tūristu zemūdenē atradās pieci cilvēki, tostarp kompānijas dibinātājs Stoktons Rašs. Lai gan neviens no cilvēkiem vēl nav atrasts, viņi tiek uzskatīti par mirušiem, jo atrastas zemūdenes atlūzas.
Jau drīz vien pēc tam, kad "Titan" dzelmē pazuda, parādījās ziņas, ka Raša sieva, kura vienlaikus ir arī "OceanGate" komunikācijas speciāliste, pati ir "Titānika" upuru pēctece.
Līdzīgi kā filmā, arī reālajā dzīvē Izidors Štrauss bija viens no turīgākajiem pasažieriem uz "Titānika" klāja – viņš bija mazumtirdzniecības ķēdes "Macy's" magnāts.
Vendija Raša, "Titan" zemūdenes upura atraitne, ir viena no viņa mazmazmeitām. Arī dziedātāja Mikaela Štrausa ar skatuves vārdu "King Princess" ir Štrausa mazmazmeita.
Stoktons Rašs ar Vendiju Veilu apprecējās 1986. gadā. Pati Vendija pēdējo divu gadu laikā piedalījusis trijās ekspedīcijās, kas saistītas ar "Titānika" vraka izpēti. Taču liktenīgajā braucienā devās tikai viņas vīrs.
Jau vēstīts, ka Atlantijas okeāna teritorijā, kurā tika meklēts pazudušais zemūdens peldlīdzeklis "Titan", netālu no "Titānika" vraka tika atrasts atlūzu lauks. Gruvešos atrasti "Titāna" nosēšanās rāmis un aizmugurējais pārsegs.
"Delfi" zinātnes sadaļa "Campus" kopš zemūdenes pazušanas brīža pētījusi iespējamos nelaimes cēloņus. Jaunākajā rakstā "Nolemta no paša sākuma?" apskatīta, iespējams, liktenīgā zemūdenes dizaina kļūda, savukārt rakstā "No tādām dzīlēm vēl neviens nav izglābts" apskatīti veiksmīgi un neveiksmīgi glābšanas gadījumi lielā ūdens dziļumā.