Privātais arhīvs/Madara Kurpniece
Foto: Privātais arhīvs/Madara Kurpniece
Ar lieliem mērķiem uzsākt studijas, iegūt diplomu un varbūt pat pastrādāt, lai saprastu, ka nevari pateikt – šis ir tas, ko vēlos iesākt ar savu dzīvi un nekad to negrasos mainīt. Pie šādas vai nedaudz citādākas atziņas nonāk daudzi no mums, tomēr tikai daži izlemj rīkoties un mainīt situāciju. Šoreiz stāsts par trīs sievietēm, kuras izvēlējās mesties nezināmajā, mainot savus kādreizējos nākotnes plānus un piesakoties "Iespējamajā misijā".

"Iespējamā misija" ir 2008. gadā izveidota kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Tās dibinātāji un atbalstītāji uzskata, ka kvalitatīvas izglītības pamats ir labs skolotājs, tāpēc tā ik gadu piesaista darbam izglītības sistēmā labākos augstskolu absolventus, kuri palīdz attīstīt bērnu spējas, motivāciju un prasmes mācīties mūža garumā. "Iespējamās misijas" domubiedri tic, ka Latvijas sekmīgas attīstības pamats ir gudri, radoši un prasmīgi cilvēki.

Šoreiz savā pieredzē par karjeras maiņu un kļūšanu par skolotāju dalās trīs sievietes: Ramona Urtāne, kura iepriekš bijusi ergoterapeite un pēc bērna kopšanas atvaļinājuma sapratusi, ka vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē, Laura Riekstiņa-Zauska, kura, izmācījusies sešus gadus medicīnas fakultātē, sapratusi, ka vēlas kļūt par skolotāju, kā arī Madara Muižniece, kura pēc studijām izsmēlusi sevi ceļošanā, spontāni nolēmusi aizpildīt pieteikuma anketu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!