Pievērsties psihoterapijai bērna dēļ. Četru meitu mammas Antras Slokas-Jakovļevas stāsts
Antra dzīvi žestikulē, ar rokām papildinot, ko vēlas pavēstīt, lai labāk būtu saprotams. Viņas dzīves gudrība un pieredze spraucas ārā katrā teikumā, reizēm atgādinot vieda skolotāja teikto. Ir pamatīgi jāieklausās un jāiedziļinās, lai saprastu, ka viņas sacītais var atklāt jaunu pasauli katram, kas to vēlas.

Viņa ir četru meitu mamma, eksistenciālā virziena psihoterapijas speciāliste, attiecību konsultante, biodejas skolotāja, kas lasa lekcijas un vada seminārus. Antra Sloka-Jakovļeva atzīstas, ka viņai šobrīd ir spēja gan strādāt, gan priecāties, gan paskumt, ja nepieciešams: "Dzīve rit tādā plūdumā kā dejā. Dzīve man ir kā deja. Man to ļoti patīk vērot, piemēram, parkā, kafejnīcā, kā cilvēki kustas un mijiedarbojas, kā viņi, iespējams, ko asāku pārrunā, kā romantiski skatās viens uz otru."

Antra stāsta, ka pirms kādiem sešiem gadiem deja atgriezās viņas dzīvē – biodejas formā. Biodanzā jeb biodejā tiek izmantota daudzveidīga mūzika, ritms, kustību un izpausmes vingrinājumi, autentiskas kustības, saskarsmes vingrinājumi, lai veicinātu savstarpēju mijiedarbību grupā, skaidrots Latvijas Biodanzas skolotāju asociācijas mājaslapā. Antra ir viena no šīs metodes skolotājām, kurai deja ielikta šūpulī: "Ar deju droši vien piedzimu, jo ļoti daudz kustējos, kad biju maziņa. Es pat atceros, kā man patika mājās uzlikt Paula plates vai tēta lenšu magnetofona mūziku un dejot. Man ļoti patika, kaut gan biju diezgan apaļīgs bērns, nekur augstāk par "Zelta sietiņu" un "Rotaļu" neesmu tikusi. Man jau gribējās baletskolā."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!