Delfi Sievietēm bildes - 2141
Foto: stock.xchng
Ārsti imunologi ir pārliecināti, ka fizisks maigums, pieskārieni, glāsti, skūpsti iedarbojas līdzīgi zālēm un spēj pasargāt no daudzām kaitēm, jo mūsu "vadības centrs" - smadzenes nepaliek vienaldzīgas pret jebkuru maiguma izpausmi. Tāpat ir izpētīts, ja cilvēks "neskopojas" un ikdienā dāvā savam mīļotajam/-tajai glāstus, skūpstus, tad viņš dzīvo veselīgāk, ilgāk un laimīgāk. Protams, ka viss iepriekš teiktais attiecas arī uz seksu.
Viens no pamatinstinktiem ir reproduktīvais instinkts, kura realizācija iespējama sievietes un vīrieša mijiedarbībā. Reprodukcija ir tieši saistīta ar fizisko ķermeni un attiecīgi šī procesa kvalitāte ir atkarīga no fiziskā ķermeņa veselības. Bet interesanti, cik būtiski veselība ir atkarīga no sievietes un vīrieša mijiedarbības.

Dažādos laikos un reliģijās divu cilvēku attiecības tiek traktētas līdzīgi un tomēr atšķirīgi, protams, atbilstoši tā laika valsts iekārtai, saprašanai un gudrībai. Indijā, Nepālā, Tibetā, Ķīnā un Japānā sieviešu un vīriešu attiecības, tai skaitā seksuālās, tika interpretētas kā mākslas veids un arī kā viena no zinātnēm. Neviena Austrumu mācība netiek uzskatīta par pabeigtu bez seksa principu zināšanām, jo tā ir visas esības pamatā. Austrumu metafizikas tradīcijās tiek apgūta seksuālās enerģijas darbība transcendentālās vienotības izzināšanai. Ēģiptes maģiskos traktātos var atrast ezotērisko seksa mācību. Pastāv mistiski jūdu, grieķu un arābu apokrifi par šo tēmu. Viduslaiku Eiropas alķīmija turpināja šīs tradīcijas romantiskā un mistiskā dzejā. Tiek uzskatīts, ka rietumu zinības par seksa augstāko būtību un izpausmi smeltas no Austrumu gudrībām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!