Vērtīgi ieteikumi, kā sarunas laikā nodibināt uzticību un tuvību
Foto: PantherMedia/Scanpix

Sarunas ir ierocis, ko mēs izmantojam katru dienu, lai veidotu tuvākas vai tālākas attiecības un, ja pareizā situācijā tiek pateikti īstie vārdi, tās var darīt brīnumus pat vissaspringtākajās situācijās. Daudzi no mums domā, ka ir labi komunikatori, bet pētījumi rāda, ka mēs tajā esam pārsteidzoši nepieredzējuši. Vienalga, vai ar e-pastu starpniecību vai sarunājoties aci pret aci, mēs neprotam kontaktēties tik labi, cik varētu.

Tomēr patiesībā ir itin viegli mainīt savus ieradumus un runāt, klausīties tā, ka sarunas biedrs sāk izjust pret tevi simpātijas un uzticību dažu sekunžu laikā. Tādēļ, vienalga ar ko tu runātu - draugu, mīļoto vai darba kolēģi, ievēro allwomentalk.com sniegtos padomus, kā panākt vislabāko dialogu, kāds iespējams.

Elpo un izstaipies

Kad saruna kļūst saspringta, persona, kura spēj saglabāt tās laikā mieru, gūs vislielāko labumu. Stress rada aizkaitināmību, aizkaitināmība noved pie dusmām, savukārt dusmas liedz tev iespēju izskaidrot konkrētās lietas vai notikuma jēgu. Tādēļ, pirms tu iesaisties kādā nopietnā dialogā, pirms tam minūti vai divas relaksējies. Daudzi pētījumi uzrāda, ka tik vienkārši vingrinājumi kā lēna elpošana, izskaitīšana līdz pieci, kakla izstaipīšana un pat tēlotas žāvas var mainīt tavu smadzeņu stāvokli un uzlabot tavas komunikācijas spējas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!