<a rel="cc:attributionURL" href="https://www.flickr.com/photos/kellinahandbasket/">kellinahandbasket</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">cc</a>
Bērni ir dzīves krāšņums un neizsīkstošs pozitīvisma avots. Mēs nekad nezinām, ar ko viņi mūs atkal iepriecinās vai pārsteigs, jo mazajiem ir tik daudz fantāzijas. Taču pēdējā laikā dažādos forumos arvien biežāk tiek diskutēts par bērnu ēšanas kaprīzēm, viņu reakciju uz jauniem ēdieniem.

Sagaidot no mammas kārtējo kulinārijas šedevru, bērns par to var izteikties dažādi. Zinātnieki ir atklājuši vienu mūsu organisma noslēpumu, kas saistīts ar garšas kārpiņām. Tagad ir kļuvusi skaidrāka bērnu nepatika pret dažiem ēdieniem un pat delikatesēm.

Viss slēpjas tajā, ka bērnam ir ap 30 000 garšas kārpiņu, bet pieaugušajam - ap 10 000. Tieši tāpēc bērns garšas izjūt daudz izteiktāk, asāk un dažus no ēdieniem vispār nav gatavs ēst. Tikai kļūstot vecākam, cilvēkā mostas sava garšas gaume pret ēdienu, bet parasta mannā putra jau var šķist kā īsts murgs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!