Mūsdienās arvien vairāk laulību tiek šķirtas. Bieži vien tam par iemeslu ir neuzticība jeb krāpšana, bet viss nav tik vienkārši, jo cilvēki uz to raugās ļoti dažādi. Vieniem tas ir kaut kas nepieņemams un absolūts tabu, citi, kas uzskata, ka tāda 100 procentīga monogāmija nemaz nav iespējama, savukārt, nespēj iedomāties visu dzīvi nodzīvot ar vienu cilvēku. Cik meitu, tik kleitu. Sievietes it kā tiek uzskatītas par uzticamākām, mēs fizioloģiski esot radītas, lai sēdētu mājās un spētu iznēsāt tikai vienu augli, kamēr vīrieši var bez bēdu staigāt apkārt pa pasauli, apsēklojot ļoti daudz potenciālās sievietes, bet vai tā ir patiesībā? Kā uz šo jautājumu raugās vīrieši?
Ilmārs (27), kurš patlaban ir viens, stāsta: "Manuprāt, mūsdienās kopumā situācija ir diezgan skumja. Krāpšana ir ļoti izplatīta, vismaz manā draugu lokā, bieži vien tās attiecības, kuras no malas izskatās ideālas vai fantastiskas, sevī slēpj vispretīgākos noslēpumus. Es domāju, ka bieži vien cēlonis neuzticībai ir tas, ka cilvēki neprot būt vieni paši – līdz ar to viņi iesaistās attiecībās, kurām neatdodas par visiem simts procentiem. Cilvēki saiet kopā, lai nebūtu vientuļi, bet paralēli visu laiku meklējas, ja nu ir kāds labāks variants? Tad tas pirmais, iespējams, paliek kā rezerves variants, kad satiek kādu potenciāli labāku, tad noraujas no ķēdes un kāda tur vairs runa par uzticību? Jau pašā saknē – esot kopā ar kādu, kurš līdz galam neinteresē, uzskatu, ka uzticība nez vai būs iespējama. No apkārtējo pieredzes radies uzskats, ka sievietes pat krāpj biežāk, vienkārši viņas to prot labāk noslēpt. Vīrieši jau nemāk izlikties, bet sievietes gan ir viltīgas un slīpētas. Bet, protams, ir cilvēki, kuriem tā ir norma, nav aizspriedumu. Par sevi gan tā nevarētu teikt."
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit