Foto: Shutterstock
Dažreiz bērni mēdz vecākiem radīt galvassāpes – ir tādi mazuļi, kuri gatavi apēst visu, kas vien pieejams, bet ir tādi, kuri ēd ļoti maz vai nereti pat vispār atsakās no ēdiena. Grūtāk ir tiem vecākiem, kuru bērni ir mazēdāji, jo neēšana un nepieciešamo uzturvielu neuzņemšana nepavisam neveicina bērna attīstību. Un, ja arī ārstiem nav īstā padoma? Piedāvājam vecāku noslēpumus no "Cālis" foruma, kā izdevies panākt, lai mazēdājs kļūst, ja ne par dūšīgu, tad vismaz normālu ēdāju.

"Šobrīd mazajai ir gads un viena nedēļa. Svars 9,8 kg. Jau iepriekš, kad bērnam bija deviņi mēneši, rakstīju, ka slikti ēd piebarojumu, ka pārsvarā baroju tikai ar krūti, šajā jomā diemžēl uzlabojumu nav. No ēdieniem tik pagaršo, ir, kas garšo, tad apēd vēl divus gabaliņus, ja negaršo, tad noraidoši māj ar galvu un rauc degunu, ka nevēlas.

Taisījām analīzes, dzelzs trūkums organismā, kas ir diezgan loģiski, jo gaļu neēd un no citiem produktiem maz uzņem, jo nelieto pietiekamā daudzumā. Ģimenes ārstam arī nav padoma, tik noteica, lai turpinām mēģināt ēst. Godīgi sakot, krītu izmisumā Varbūt ir kāds ieteikums, ko darīt?!" tā forumā diskusiju sāk kāda mamma.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!