Mazais čīkstulis! Kāpēc vecākiem nav jākļūst par sava bērna kalpiem
Foto: Shutterstock
Laikam būs maz vecāku, kuri iztikuši bez bērnu kaprīžu periodiem. Citiem šis laiks pienāk agrāk, citiem vēlāk un tomēr – bez tā, šķiet, neiztiek nevienā ģimenē. Šoreiz palūkosim, kas notiek ar mazuli vecumā starp gadu un diviem gadiem. Lai gan kā piemēru parādīsim vienu gadījumu, kuru komentēs sociālā pedagoģe, tomēr to var attiecināt uz daudzām jo daudzām ģimenēm, kad mazais čīkstētājs vecākus draud novest pilnīgā spēku izsīkumā.

"Sveicināti! Gribēju apjautāties jau māmiņām ar stāžu - kā jums ir gājis? Manam puikam (gads un četri mēneši) tagad ir tāds periods, - kā tikai kaut kas nedaudz nav pa prātam - tā momentā čīkst un raud! Dienā tas notiek pa 20 reizēm noteikti... Vai nu kaut ko neiedod, ko viņš vēlas, vai otrādi - kaut ko atņem, kaut kur netiek uzrāpties utt... Man jau nervi ir uzvilkti, nesaprotu, vai tas tāds vecuma posms vai te jau ir runa par rakstura veidošanu?

Kad izejam ārā vai vispār ārpus mājas, tad atnākot - ir super cilvēks! Priecīgs, viss viņam ir super! Bet nu tā ikdiena, it īpaši dienas pirmā puse, ir "skaļa". Vienkārši es pati sen neesmu bijusi tik uzvilkta saistībā ar to visu," tā "Cālis" forumā pēc padoma jautā kāda mamma.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!