Veidi, kā viens no partneriem uzzina, ka otrs bijis neuzticīgs, ir ļoti dažādi, piemēram, reizēm cilvēku pašu moka sirdsapziņa un viņš atzīstas, dažreiz arī paradumu maiņa, telefona slēpšana vedina par to domāt. Šajā rakstā uzskaitīti dažādi brīdinājuma signāli, kas var liecināt par partnera sānsoļiem.
Konstatējot neuzticību, attiecības var krasi mainīties un nekad neatgriezties agrākajā stadijā. Šajā situācijā interesanti uzzināt – kāds bija neuzticības iemesls? Katra situācija ir individuāla, un reizēm rīcības, ko viens spēj piedot, otrs nekad nevarēs nolikt "citā plauktā", tāpēc krāpšana ir tēma, kurā nav pieļaujami vispārinājumi.
Atceries, labāk nestrebt karstu un izsvērt visus par un pret – iedvesmojoties no "Reader's Digest", piedāvājam iepazīties ar sākotnējo rīcības plānu, ko darīt un nedarīt, ja partneris pieķerts neuzticībā.
Kā tu man, tā es tev
Nebrīnies, ja partneris tev mēģinās stāstīt un skaidrot, ka esošās situācijas apstākļi attaisno izdarīto, piemēram, pārāk liels alkohola daudzums, mirkļa vājums u.c. Iespējams, kādam šādu sānsoli piedot ir vieglāk, taču citāda situācija ir, kad partneris ilgstoši tev aiz muguras satiekas ar citu. Lai arī cik ļoti sāpīga var būt apzināšanās, ka esi iemainīts pret kādu, nevajadzētu atdarīt ar to pašu un uzreiz skriet cita apskāvienos.
Kamēr nav savstarpēji viss izrunāts un pieņemts lēmums par turpmāko attiecību nākotni, tu negūsi laimes un piepildījuma sajūtu ar kādu citu, jo būsi rīkojies par spīti. Saskarsme ar citu palīdzēs aizmirsties, bet ne ilgtermiņā remdēt dusmas un sāpes, kuras ir vitāli nepieciešams izdzēst no iekšējo sajūtu saraksta, lai turpmāku veidotu veiksmīgas attiecības.