Atkodējam īsziņu tekstus: pazīmes, kas liecina – tu viņu īsti neinteresē
Foto: Shutterstock
Iepazīšanās veidi ir ļoti dažādi, taču teju visi iziet cauri posmam, kad lielākoties notiek viedokļu apmaiņa īsziņu formā. Mūsdienās bieži lietotās emotikonas palīdz izprast tekstu izteikumu mērķi daudz konkrētāk, taču reizēm tāpat pēc īsziņām grūti spriest, vai tiešām cilvēkam otrā telefona galā ir interese ar tevi runāt. Lūk, pieci trauksmes signāli, pēc kuriem vari konstatēt, ka viss nav tik rožaini!

Sarakstīšanās process var būt patiesi jautrs un patīkams. Sākumā cilvēki cenšas nepievērst tam lielu uzmanību, taču ar laiku sarakstīšanās kļūst par ikdienas sastāvdaļu. Lielā daļā gadījumu, katru reizi paceļot telefonu un ieraugot adresātu, sejā atplaukst smaids, taču, ko domāt, ja pēkšņi saruna šķiet citādāka? Rodas sajūta, ka atbildēšanas veids kļuvis "vēss" un atrunu ir vairāk nekā ierosinājumu? Mums nepiemīt spējas "ielīst" otra galvā, taču pēc dažādiem īsziņu sīkumiem patiesi var saprast, vai jums varētu kaut kas izveidoties.

Pirms ieslīgsti simpātijas īsziņu tekstu atkodēšanā, vērts pievērst uzmanību saviem teikumu savārstījumiem. Iespējams, ar savu rakstības stilu vai kādām frāzēm ir "pāršauts pār strīpu", piemēram, lietojot nejēdzīgus smaidiņus, pārlieku daudz emotikonas, jautājumus, uz kuriem otram gribot, negribot jāatbild apstiprinoši u.c. Ielūkojies šajā rakstā un uzzini, kādas muļķīgas kļūdas daudzi pieļauj, sarakstoties ar jauno sirdsāķīti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!