<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@sethdoylee"> Seth Doyle </a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Ir cilvēki, kuriem šķietami jau šūpulī ielikta māka būt lieliskiem sarunu biedriem – viņi var runāt teju par jebko, un apkārtējie ar interesi tajā klausīsies. "Pure Wow" iepazīstina ar vairākiem paņēmieniem, kā veiksmīgiem sarunu vedējiem izdodas noturēt apkārtējo uzmanību un raisīt vēlmi ar viņiem runāt vēl un vēl.

Viņi pārzina stāsta detaļas

Juceklis skaitļos un faktos, kas patiesībā stāsta galvenajai domai ir absolūti nesvarīgi, var kļūt par pamatu tam, ka veiksmīga un interesanta saruna ātri zaudē jēgu. Cilvēki, kuri gadu gadiem izkopuši spēju veiksmīgi vadīt sarunas, par tādām lietām aizmirst – viņi "nepiegružo" sarunu partneru prātus ar nevajadzīgām detaļām, iekļaujot tikai tās, kas ir patiesi svarīgas. Vai tu bieži pārtrauc stāstu ar murmināšanu zem deguna, sev jautājot: "Pagaidi, tā bija trešdiena vai ceturtdiena? Varbūt tomēr jau piektdiena. Es īsti neatceros, bet patiesībā jau tas nemaz nav tik svarīgi." Šajā brīdī apkārtējie ar tevi kopā var pazust domu jūklī, tādējādi kļūstot par neuzmanīgiem klausītājiem turpmākā sarunā. Ja vēlies kļūt par veiksmīgu runātāju, pirms mutes atvēršanas prātā pārliecinies, ka pārzini stāstu no A līdz Z, un izlem, kas no tā visa ir svarīgākais. Šādā veidā sarunas nekļūs garlaicīgas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!